Впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України — настановчий тренінг у Львові

0

У Львові 16-18 липня 2018 року відбувся настановчий тренінг для ключових тренерів та партнерів проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що співфінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польщі і реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) за участі регіональних партнерів в Україні — ГО “Європейський діалог” (Львів), “Творчий центр ТЦК” (Київ), Сіверський інститут регіональних досліджень (Чернігів), Бюро аналізу політики (Суми), благодійна оргіназація “Фонд регіонального та місцевого розвитку “Синергія”” (Полтава).
Під час триденного семінару відбулося обговорення ідеї проекту, запланованих продуктів, узгодження усіх етапів реалізації проекту та моделі партисипативного стратегічного планування. В перший день до нашої групи на декілька годин долучився польський консул у Львові Кшиштоф Яхович. Далі відбулась робота над сценаріями та програмами тренінгів та майстре-класів, які будуть запропоновані в рамках проекту, обговорювавя порядок створення стратегічних груп.
Також в рамках зустрічі відбулося представлення 20 відібраних конкурсними радами до участі у проекті громад в 5 областях України — у Київській, Львівській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.
Після завершення семінару відібрані до участі у проекті громади будуть детальніше повідомлені про наступні етапи проекту та запланувану на 2018-2019 роки діяльність, зокрема проведення в обласних центрах Форумів зі стратегічного планування для  представників громад, дві навчальні поїіздки до Польщі для 60 осіб, майстерні у громадах із партисипативного стратегічного планування та інші дії.

Проект співфінансовано в рамках співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

DSC_0098 DSC_0104 DSC_0115 DSC_0117 DSC_0121 DSC_0122 DSC_0125 DSC_0127 DSC_0133 DSC_0136 DSC_0146 DSC_0148 DSC_0158 DSC_0159 DSC_0160

Коментарі