Вступний семінар «Електронне урядування. Досвід Польщі та України»

0

11-12 квітня 2013 року у м.Львові відбувся вступний дводенний семінар «Електронне урядування. Досвід Польщі та України». В роботі семінару взяли участь більше 50 представників бібліотек, неурядових організацій, органів місцевої влади Львівщини та експерти організацій «Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych», «Stowarzyszenie Centrum Współpracy Polska-Wschód» з Любліна, ГО “Європейський діалог”, Регіонального тренінгового центру Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Важливо зазначити, що семінар відбувся за підтримки двох проектів – проекту «Громадські інформаційні центри у Львівський області», який спів фінансується Міністерством закордонних справ Польщі по програмі «Підтримка демократії» та проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», що співфінансується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів – виконавцем проекту міжнародної технічної допомоги «Глобальні Бібліотеки «Бібліоміст-Україна».

Ключовим результатом семінару можна вважати висновок учасників: «Забезпечення рівного доступу громадян до інформаційних послуг, в першу чергу – до гарантованих державою адміністративних послуг через створення мережі «громадських інформаційних центрів» має всі передумови для успіху, оскільки в Україні наявний достатній потенціал місцевих неурядових організацій, бібліотек в даній сфері та розуміння потреби в кооперації органів місцевої влади.

Наступним кроком в діяльностях проектів стане продовження навчальних тренінгів з електронного урядування для широкого цільових аудиторій, проведення діагностики ситуації в районах щодо розвитку системи надання адміністративних послуг громадянам та підготовки до навчального візиту учасників до Польщі.

Рrojekt jest współfinansowany ze ś rodków programu Wparcie Demokracji
Finansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej
Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Фото з семінару

Коментарі