Як підготувати Стратегію розвитку громадської організації та чи потрібна вона?

0
ГО “Європейський діалог” продовжує реалізацію проекту «Мобілізація місцевих ОГС для вирішення викликів воєнного стану Львівщини», в рамках якого у тому числі буде розроблено стратегії розвитку десяти партнерських громадських організацій у Львівській області.
Розробка Стратегії – вагомий крок на шляху організаційного розвитку кожної НУО. Адже це дозволяє зупинитись і ще раз чітко подумати над тим, яка місія організації, для кого вона працює, чого хоче досягнути, що у неї для цього є, а чого бракує. І, відповідно до цього, розробити чіткий план, виконання якого дозволить максимально наблизитись до мети.
Ще раз коротко нагадаємо про основні етапи створення стратегії розвитку громадської організації (на презентації керівника аналітичної групи ГО “Європейський діалог” Олександра Софія у кінці публікації).
Ця публікація створена ГО «Європейський діалог» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР  Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.
Проект реалізується за сприяння проєкту USAID «Інституційна підтримка інфраструктурних ОГС для посилення спроможностей громадянського суспільства України» 2023, що виконується в межах міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадян суспільства», що реалізується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» на підставі Угоди про співпрацю No72012119СА00003 між Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» і Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Коментарі