Як правильно надавати та отримувати державну допомогу за правилами Угоди про Асоціацію?

0

У Львові 30.07.2019-01.08.2019 відбудеться тренінг, присвячений новим правилам надання державної допомоги суб’єктам господарювання на регіональному рівні після підписання Угоди про асоціацію.

На тренінгу також розглядатимуться особливості співпраці з Антимонопольним комітетом України у цій сфері.  Тренінг організовує ГО «Європейський діалог» за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження».

Навчальні модулі тренінгу базуються на результатах підготовленого аналітиками ГО «Європейський діалог» дослідження «Інвентаризація бюджетних коштів vs державна допомога: на прикладі області». У ньому запропонована методика оцінки державної підтримки на місцевому рівні на предмет наявності чи відсутності державної допомоги.

Основним компонентом тренінгу буде поглиблений аналіз 5-ти цільових програм розвитку Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Програма тренінгу

Тренери: Олександр Софій (керівник аналітичної групи ГО «Європейський діалог»). Олександр Волошинський ( Голова Товариства «Зелений Хрест»)

Місце проведення тренінгу: м. Львів, проспект Чорновола, 7, готель «Львів».

Проживання учасників: м. Львів, готель «Львів», проспект Чорновола 7. (проживання оплачується)

Контактна інформація: dialog@dialog.lviv.ua

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Коментарі