“Європейський діалог” готується до Конгресу ініціатив Східної Європи

0

Із 29 вересня до 1 жовтня 2016 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбуватиметься Конгрес ініціатив Східної Європи. Громадська організація “Європейський діалог” долучилась також до його проведення, ставши партнером в організації декількох панельних дискусій.

Зокрема, у панельній дискусії на тему “Роль Польщі в процесі децентралізації українських органів місцевого самоврядування” братиме участь керівник аналітичної групи “Європейського діалогу” Олександр Софій. Виконавчий директор “Європейського діалогу” Ігор Каспрук дискутуватиме у панелі на тему “Громадська сила міст – як використати потенціал громадськості в побудові міського самоврядування в Україні”. Аналітик “Європейського діалогу” Микола Крат братиме участь у дискусійній панелі на тему “Роль польського неурядового сектору в процесі розвитку громадянського суспільства в країнах Східного Партнерства”. А аналітик “Європейського діалогу” Тарас Баранецький дискутуватиме на тему “Добровільне об’єднання громад в Україні: гальмо для децентралізації?”.

Із детальною програмою Конгресу можна ознайомитись тут.

Напередодні свого виїзду до Республіки Польща, команда “Європейського діалогу” влаштувала мозковий штурм, під час якого обговорили свою участь у запланованому Конгресі ініціатив Східної Європи. І виглядало це так:

Коментарі