“Європейський діалог” проведе дебати про політику транскордонного співробітництва на Львівщині

0

У рамках проекту «Аналіз політики транскордонного співробітництва у Львівській області» група експертів громадської організації «Європейський діалог» досліджувала політику транскордонного  співробітництва на Львівщині.

Дослідження проводилися за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», інформує прес-служба ГО «Європейський діалог».

В результаті проведення дослідження були напрацьовані матеріали, що стосуються формулювання проблеми, причини проблеми та оцінка політики щодо наявної проблеми.

Виходячи з цього, 25 листопада 2014 року у Львові відбудуться дебати «Політика транскордонного співробітництва у Львівській області».

На дебатах виступлять ряд експертів. Зокрема, заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА Лев Захарчишин, директор ГО «Європейський діалог» Ігор Каспрук, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин, експерт з питань ТКС Надія Мікула тощо.

Модеруватиме дебати Олександр Софій, представник ГО «Європейський діалог».

Учасниками дебатів будуть представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники провідних неурядових організацій, діяльність яких дотична до ТКС; представники бізнесових структур; експерти з питань регіонального розвитку та ТКС, а також представники ЗМІ.

Коментарі