ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

0

 

   Громадська організація «Європейський діалог» надсилає запит цінової пропозиції на надання послуг фізичних осіб підприємців з підготовки аналітичного дослідження  на тематику передбачену  в рамках  проекту «Угода про асоціацію між Україною та ЄС vs державна допомога»

Замовник:

Громадська організація «Європейський діалог», Львів 79019, проспект Вячеслава Чорновола 4, оф.1 , Україна, ЄДРПОУ 25552367, Реквізити банківського рахунку :  рахунок 260082402640001 в ПАТ КБ Приватбанк, МФО 325321.

Телефон  380 322 539002 електронна пошта організації  dialog@dialog.lviv.ua  електронна пошта керівника проекту  igor@dialog.lviv.ua

Опис предмету закупівлі:

Надання послуг з підготовки аналітичного дослідження  на тематику передбачену  в рамках  проекту «Угода про асоціацію між Україною та ЄС vs державна допомога»

Термін реалізації послуг – з 20 лютого 2019 р. по 20 червня 2019 р.

Послуги включають:

– збір і опрацювання матеріалу для дослідження;

– висвітлення у блогах аналітиків окремих результатів дослідження, публічних обговорень, проведених в рамках проекту  (не менше 2-х);

– контроль за дотриманням завдань проекту у відповідності з часовими рамками визначеними в проекті;

– участь в роботі аналітичної групи (3 експерти) згідно концепції дослідження;

-участь в заходах проекту ( експертне обговорення, тренінг, прес-конференція, виступи на панелі міжнародної конференції за результатами дослідження;

– співпраця з організацією, яка реалізує проект і донором;

  1. Опис способу подання цінової пропозиції.

 

Цінова пропозиція учасника повинна містити:

– відповідь на запит цінової пропозиції (за зразком поданим у додатку);

– CV українською мовою з вказанням досвіду виконання аналітичних досліджень

– фінансову пропозицію

Умови участі:

– відповідний досвід

-юридична особа або суб’єкт підприємницької діяльності

-вчасне подання цінової пропозиції.

Місце та термін надання цінових та технічних пропозицій:

Термін надання  – до 15 лютого 2019 року до 12.00.

Місце:  м. Львів, проспект Вячеслава Чорновола 4, оф.1,

Документи можна надіслати поштою на адресу Громадська організація «Європейський діалог», Львів 79019, проспект Вячеслава Чорновола 4, оф.1 , Україна, або занести особисто до 12.00 години 15 лютого  2019 року.

У разі відправки пропозицій поштою до уваги береться дата надходження документів, а не дата відправки.

Критерії вибору виконавця:

Участь у конкурсі на закупівлю є відкритою для всіх зацікавлених суб’єктів економічної діяльності .

Договір буде підписано з претендентом, який подасть найбільш економічно вигідну пропозицію, тобто пропозицію, яка міститиме найкраще співвідношення ціна-якість та засвідчить свій досвід роботи над аналітичними продуктами.

Оцінювання якості пропозиції відбуватиметься на основі інформації, поданої в CV.

Критерії оцінювання претендентів: 1) ціна послуг – 10 балів; 2) наявність досвіду підготовки аналітичних продуктів  – 10; 3) наявність відповідних знань щодо Угоди про Асоціацію Україна-ЄС.

– кількість балів за критерієм “Ціна” визначається наступним чином: цінова пропозиція, у якої значення критерію “Ціна” є найвигіднішим (найменшим), присвоюється максимально можлива кількість балів,

– кількість балів за критерієм “Досвід” визначається у відповідності до часового досвіду роботи над аналітичними продуктами та їх кількості .

-кількість балів за критерієм «Знання» визначатиметься за результатами співбесіди з претендентами

Максимально можлива кількість балів за всіма критеріями дорівнює 30 балів

 

Процедура відбору буде відбуватися згідно положень існуючих і зафіксованих в документах організації «Європейський діалог»  та вимог донора.

Розгляд цінових та технічних пропозицій, а також співбесіда із претендентами відбудеться 15 лютого 2019 року о 14-00 на засіданні оціночної комісії проекту.

Конкурсна комісія залишає за собою право вибору постачальника послуг відповідно до встановлених критеріїв. Переможець тбуде поінформований про це 15.02.2019  до 12:00.

 

Контактна особа:

Ігор Каспрук,

тел./факс:+380322359002, 050 370 31 03

e-mail: igor@dialog.lviv.ua

 

Додаток1

 

Виконавчому директору

ГО «Європейський діалог»

Пану Ігорю Каспруку

 

Відповідь на запит цінової пропозиції від 15 січня 2019 року на надання послуг аналітика для реалізації проекту 52693 «Угода про асоціацію між Україною та ЄС vs державна допомога»

 

У відповідь на Ваш запит цінової пропозиції стосовно надання послуг аналітика ( проведення аналітичної роботи, підготовка дослідження на тематику проекту ) в рамках  проекту «Угода про асоціацію між Україною та ЄС vs державна допомога», повідомляю, що вартість вищезгаданих послуг згідно вимогам у запиті цінових пропозиції становить ______________________ гривень .

 

Прізвище, ім’я  Русаненко вікторія

                            / підпис /

Посада                              ФОП

МП

 

Контактний телефон:  +380 ______________________________

 

 

 

 

 

 

Коментарі