Запрошення до участі у тендері

0

Запрошення до участі у тендері 81301925-07/02-2024 на закупівлю послуги головного архітектора проекту

«Гідні та екологічні умови проживання для ВПО, які проживають у Червоноградському вугільному мікрорегіоні»

Громадська організація «Європейський діалог» (надалі – ЄД), є неприбутковою громадською організацією. В рамках проєкту «Decent and greener living conditions for IDPs located in Chervonohrad coal microregion» ЄД проводить ремонти будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також  заходи з термомодернізації будівель та встановлення сонячних електростанцій у Червоноградському районі Львівської області. В рамках проєкту передбачається забезпечення надання інженерно-консультаційних послуг у будівництві (Сhief Architect of the Project – CAP).

ЄД запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в відповідно до законодавства України на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері. З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та інші витрати. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

Якщо вам потрібні додаткові роз’яснення, будь ласка, зв’яжіться із нами за електронною адресою giz@dialog.lviv.ua

Деталі щодо Запрошення по порядку участі дивіться у доданих файлах:

Додаток 1 Тендерна пропозиція

Додаток 2 Технічне завдання на надання послуг головного архітектора проекту «Гідні та екологічні умови проживання для ВПО, які проживають у Червоноградському вугільному мікрорегіоні»

Додаток 3. Калькуляція вартості послуг головного архітектора проекту «Гідні та екологічні умови проживання для ВПО, які проживають у Червоноградському вугільному мікрорегіоні»

Додаток 4 Довідка, що містить відомості про учасника з копіями документів.

 

Пропозиція повинна бути надіслана за електронною адресою: giz@dialog.lviv.ua

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

  • Фразу «Тендер 81301925-07/02-2024»,
  • Назву своєї фірми.

 

Кінцевий термін отримання пропозицій: 12.02. 2024 23:59 год.

Розкриття тендерних пропозицій учасників відбудеться: 13.02. 2024

 

Методика обрання переможця.

Спочатку серед поданих цінових пропозицій тендерним комітетом ЄД відбираються пропозиції, які відповідають технічним та іншим вимогам до предмета закупівлі та учасника тендеру, які містяться у цьому Запрошенні.

З відібраних цінових пропозицій тендерним комітетом ЄД обирається пропозиція за критерієм найнижчої ціни.

 

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Тендерна пропозиція 100 Тендерна пропозиція

 

Додаткова інформація.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Тендерною комітетом ЄД серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.

ЄД залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.

Учасники погоджуються з тим, що ЄД не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Завантажити (DOCX, 13KB)

Завантажити (DOCX, 18KB)

Завантажити (DOCX, 16KB)

Завантажити (DOCX, 13KB)

Завантажити (DOCX, 128KB)

Коментарі