Запрошення до участі у тендері 81301925-29/02/01-2024

0

Запрошення до участі у тендері 81301925-29/02/01-2024

на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту:

«Капітальний ремонт будівлі гуртожитку Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу у м. Червоноград, по вул. Шухевича, 6 Червоноградського району Львівської області»

 

Громадська організація «Європейський діалог» (надалі – ЄД), є неприбутковою громадською організацією. В рамках проєкту «Гідні та екологічні умови проживання для ВПО, які проживають у Червоноградському вугільному мікрорегіоні» ЄД проводить ремонти будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також  заходи з термомодернізації будівель та встановлення сонячних електростанцій у Червоноградському районі Львівської області.

ЄД запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в відповідно до законодавства України на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері. З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та інші витрати. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію.

Якщо вам потрібні додаткові роз’яснення, будь ласка, зв’яжіться із нами за електронною адресою giz@dialog.lviv.ua

Деталі щодо Запрошення по порядку участі дивіться у доданих файлах:

Додаток 1 Тендерна (цінова) пропозиція

Додаток 2. Інформації та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям

Додаток 3. Технічне завдання – необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Додаток 4. Довідка про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід

Додаток 5 Довідка, що містить відомості про учасника з копіями документів.

 

Результати енергоаудиту об’єкту додаються

 

Термін виконання Договору на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі гуртожитку Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу у м. Червоноград, по вул. Шухевича, 6 Червоноградського району Львівської області» – до 20.04. 2024 року

 

Всі визначені цією тендерною документацією документи тендерної пропозиції подаються у вигляді сканкопій придатних для машинозчитування (файли з розширенням “.pdf”), зміст та вигляд яких повинен відповідати оригіналам відповідних документів, згідно яких виготовляються такі скан-копії. Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі за власноручним підписом учасника/уповноваженої особи учасника.

 

Пропозиція повинна бути надіслана за електронною адресою: giz@dialog.lviv.ua

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

  • Фразу «Тендер 81301925-29/02/01-2024»,
  • Назву своєї фірми.

 

Кінцевий термін отримання пропозицій: 05.03. 2024 23:59 год.

Розкриття тендерних пропозицій учасників відбудеться: 06.03. 2024

 

Методика обрання переможця.

Спочатку серед поданих цінових пропозицій тендерним комітетом ЄД відбираються пропозиції, які відповідають технічним та іншим вимогам до предмета закупівлі та учасника тендеру, які містяться у цьому Запрошенні.

З відібраних цінових пропозицій тендерним комітетом ЄД обирається пропозиція за критерієм найнижчої ціни.

 

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Тендерна пропозиція 100 Тендерна пропозиція

 

Додаткова інформація.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Тендерною комітетом ЄД серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.

ЄД залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.

Учасники погоджуються з тим, що ЄД не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Завантажити (DOCX, 14KB)

Завантажити (DOCX, 15KB)

Завантажити (DOCX, 22KB)

Завантажити (DOCX, 13KB)

Завантажити (DOCX, 14KB)

Завантажити (DOCX, 129KB)

Завантажити (PDF, 3.59MB)

 

Коментарі