Запрошення до участі у тендері

0

Запрошення до участі у тендері 81301925-06/02-2024 на закупівлю: Юридичні послуги

Громадська організація «Європейський діалог» (надалі – ЄД), є неприбутковою громадською організацією. В рамках проєкту «Гідні та екологічні умови проживання для ВПО, які проживають у Червоноградському вугільному мікрорегіоні» ЄД проводить ремонти будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також  заходи з термомодернізації будівель та встановлення сонячних електростанцій у Червоноградському районі Львівської області. В рамках проєкту також передбачається забезпечення комплексного юридичного супроводу проєкту.

ЄД запрошує зацікавлених виконавців до участі у тендері. З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе витрати виконавця на поїздки та інші витрати, пов’язані із виконанням проєкту. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

Якщо вам потрібні додаткові роз’яснення, будь ласка, зв’яжіться із нами за електронною адресою giz@dialog.lviv.ua

Деталі щодо Запрошення по порядку участі дивіться у доданих файлах:

Додаток 1 Тендерна (цінова) пропозиція.

Додаток 2. Технічне завдання на юридичні послуги.

Додаток 3 Форма довідки, що містить відомості про учасника.

 

Пропозиція повинна бути надіслана за електронною адресою: giz@dialog.lviv.ua  або надана особисто за адресою м.Львів, просп. Чорновола,4.

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

  • Фразу «Тендер 81301925-06/02-2024»,
  • Назву Виконавця.

У разі надання тендерної пропозиції особисто, вона подається у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника в запечатаному конверті.

 

Кінцевий термін отримання пропозицій: 10.02. 2024р. 23:59 год.

Розкриття тендерних пропозицій учасників відбудеться: 12.02. 2024р.

 

Методика обрання переможця.

Спочатку серед поданих цінових пропозицій тендерним комітетом ЄД відбираються пропозиції, які відповідають технічним та іншим вимогам до предмета закупівлі та учасника тендеру, які містяться у цьому Запрошенні.

З відібраних цінових пропозицій тендерним комітетом ЄД обирається пропозиція за критерієм найнижчої ціни.

 

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Цінова пропозиція 100 Тендерна пропозиція

 

Додаткова інформація.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Тендерною комітетом ЄД серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Запрошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.

ЄД залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій. Учасники погоджуються з тим, що ЄД не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Замовник залишає за собою право вести переговори щодо умов замовлення (термін, ціна) з Учасником, що запропонував найнижчу ціну.

 

Завантажити (DOCX, 15KB)

Завантажити (DOCX, 23KB)

Завантажити (DOCX, 13KB)

Завантажити (DOCX, 127KB)

Коментарі