Завершився перший етап конкурсу для стажування в аналітичних центрах

0

9 жовтня завершився перший етап конкурсу “Стажування студентів вищих навчальних закладів на базі аналітичних центрів” (надалі – конкурс).

Всього на участь в конкурсі зголосилось 227 аплікантів. Найбільшу кількість заяв на стажування було подано до ГО “Європейський діалог” – 45. Протягом тижня усі заяви будуть розглянуті на відповідність умовам конкурсу і всі, хто відповідатиме їм, будуть запрошені до участі у другому етапі конкурсу – співбесіді. Про дату, час та місце проведення співбесід буде поінформовано додатково.

Нагадаємо, що конкурс ”Стажування студентів вищих навчальних закладів на базі аналітичних центрів” оголошений Міжнародним фондом “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) в межах “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”.

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних досліджень серед випускників вищих навчальних закладів; залучення нового покоління аналітиків до роботи аналітичних центрів; популяризацію практики стажувань студентів на базі неурядових організацій.

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 20 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України», троє з них стажуватимуться на базі ГО “Європейський діалог”.

Коментарі