Аналітичний звіт розвитку транскордонного співробітництва

0

Розвиток транскордонного співробітництва можна розглядати як один із векторів руху України у напрямку європейської інтеграції, а також як можливість для економічного, соціального та культурологічного зростання прикордонних територій та регіонів.

Роль транскордонного співробітництва є надзвичайно важливою, адже ТКС виступає не лише інструментом розвитку прикордонних територій, а й сприяє посиленню контактів між людьми і взаємопроникненню цінностей громадянського суспільства через європейські кордони.

Нинішня політика транскордонної співпраці у Львівській області є недостатньо ефективною, не створює умови для реалізації економічного та соціально-культурного потенціалу області. Саме вона й стала предметом проведеного дослідження та розробки рекомендацій із її вдосконалення.

94225448@N08-10487709503_a043b7230f_o

Аналітичний звіт є результатом дослідницького проекту «Аналіз політики транскордонного співробітництва у Львівській області», який виконувався ГО «Європейський діалог» протягом 2014 року за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити (PDF, Невідомий)

Коментарі