Стан і перспективи регіональних програм розвитку Львівщини

0

2 червня 2017 року у Львові відбулися дебати на тему “Регіональні програми розвитку у Львівській області: стан і перспективи”, під час яких аналітична група громадської організації «Європейський діалог» презентувала чиновникам Львівської обласної державної адміністрації, депутатам Львівської обласної ради та представникам громадського сектору результати дослідження, у якому проаналізовані основні питання, які мають вплив на формування і реалізацію регіональної політики розвитку, а саме: нормативно-правове забезпечення цього процесу, Стратегію розвитку Львівщини до 2020 року та План заходів з її реалізації, обласні цільові програми; інституційне забезпечення процесу та порівняння інституційних акторів у сфері політики регіонального розвитку на прикладі Львівської області та Підкарпатського воєводства.

Дане дослідження, проведене аналітиками “Європейського діалогу” у рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, презентував учасникам дебатів керівник аналітичної групи “Європейського діалогу” Олександр Софій.

Завантажити (PDF, 1.04MB)

Окрім цього, про своє бачення взаємодії державних цільових програм і субвенцій Державного бюджету з обласними цільовими програмами на прикладі Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки під час скайп-включення розповів заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей. Заступник директора департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Валентина Москаленко дала оцінку процесу інтеграції обласних цільових програм у Стратегію розвитку Львівщини до 2020 року та Плану її реалізації на найближчі 2 роки. А заступник голови бюджетної комісії Львівської обласної ради Іван Собко презентував нові підходи найвищого представницького органу Львівщини у питаннях формування, реалізації та моніторингу обласних цільових програм.

Якщо у Вас є пропозиції або зауваження до роботи, яку провела наша аналітична група, то надсилайте їх на нашу електронну скриньку dialog@dialog.lviv.ua і ми обов’язково їх розглянемо. Ми хочемо, щоб у найближчому майбутньому обласні цільові програми стали реальним і дієвим інструментом розвитку Львівської області.

Фото дебатів:

Коментарі