Методичний посібник із запобігання корупції в місцевих органах державної влади та органах місцевого самоврядування

0

Одним із важливих аспектів сучасної державної правової політики в Україні є реформування системи запобігання і протидії кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу суспільству і національній безпеці України. Досягнення успіху у цьому процесі є передумовою для формування у громадян довіри до влади, зростання економічного потенціалу держави, покращення добробуту населення країни.

Запорукою успішного виконання завдання із мінімізації проявів корупції є забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства як представниками державних органів та органів місцевого самоврядування, так і суспільством в цілому. З одного боку, це сприяє ефективній дії встановлених законодавством превентивних антикорупційних механізмів, а з іншого – підвищує рівень правової обізнаності громадян, що зменшує ризик порушення їхніх основних прав і свобод у повсякденному житті, а також сприяє формуванню у населення нетерпимого ставлення до проявів корупції.

383673559

Громадська організація «Європейський діалог» рамках проекту «Запобігання корупції у діяльності органів державної влади», який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні провела комплекс заходів із підвищення рівня професійної компетентності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування щодо знання антикорупційного законодавства та співпраці з громадськими організаціями у цьому напрямку.

За результатами дискусій та тренінгів проведених у рамках проекту розроблено цей методичний посібник:

Завантажити (PDF, Невідомий)

Видання даного Методичного посібника здійснене в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією Уряду США

Коментарі