Збірник. Зміцнення сталого регіонального розвитку через співробітництво органів влади і місцевих громад Львівської області

0

Пропонований збірник «Зміцнення сталого регіонального розвитку через співробітництво органів влади і місцевих громад Львівської області» знайомить читачів з результатами виконання «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2011-2015» та ставить собі за мету продемонструвати успішний досвід реалізації окремих мікропроектів громад і програми в цілому.

В матеріалах видання детально проаналізовані механізми реалізації та фінансування «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку», механізмів кооперації з іншими обласними програмами: «Програмою енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2015 роки» та «Програмою розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки». Досвід реалізації програми в 2011-2012 роках також дозволив унормувати низку процедур для покращення процесу планування і реалізації мікропроектів та напрацювати рекомендації щодо покращення роботи програм на 2013 рік. Ці матеріали представлені в збірнику.

Дане видання базується на результатах виконання українсько-польського проекту «Зміцнення сталого регіонального розвитку через співробітництво органів влади і місцевих громад Львівської області» і містить матеріали польських і українських експертів щодо європейського досвіду розвитку регіонів, принципів прозорого врядування, налагодження партнерства ключових суб’єктів розвитку територій.

Збірник призначений для працівників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, активістів і волонтерів громад; представників неурядових організацій; студентів і викладачів ВНЗ та всіх зацікавлених тематикою регіонального розвитку.

Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012 р.

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2012 r.

Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися як офіційна точка зору Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Завантажити (PDF, Невідомий)

Завантажити (DOC, Невідомий)

Коментарі