Зміцнення сталого регіонального розвитку через співробітництво органів влади і місцевих громад Львівської області

0

Пропонований збірник “Зміцнення сталого регіонального розвитку через співробітництво органів влади і місцевих громад Львівської області” знайомить читачів з результатами виконання “Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2011-2015″ та ставить собі за мету продемонструвати успішний досвід реалізації окремих мікропроектів громад і програми в цілому.

В матеріалах видання детально проаналізовані механізми реалізації та фінансування “Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку”, механізмів кооперації з іншими обласними програмами: “Програмою енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2015 роки” та “Програмою розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки”. Досвід реалізації програми в 2011-2012 роках також дозволив унормувати низку процедур для покращення процесу планування і реалізації мікропроектів та напрацювати рекомендації щодо покращення роботи програм на 2013 рік. Ці матеріали представлені в збірнику.

Дане видання базується на результатах виконання українсько-польського проекту “Зміцнення сталого регіонального розвитку через співробітництво органів влади і місцевих громад Львівської області” і містить матеріали польських і українських експертів щодо європейського досвіду розвитку регіонів, принципів прозорого врядування, налагодження партнерства ключових суб’єктів розвитку територій.

Збірник призначений для працівників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, активістів і волонтерів громад; представників неурядових організацій; студентів і викладачів ВНЗ та всіх зацікавлених тематикою регіонального розвитку.

Завантажити (PDF, Невідомий)

Коментарі