Обласний конкурс ініціатив громад: необхідність змін

0

У 2016 році на Львівщині стартувала нова «Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2016-2020», яка стала логічним продовженням аналогічної програми у 2011-2015 роках. При розробці нової програми були враховані недоліки та проблемні місця з практики виконання попередньої програми.

Однак через різке зростання масштабу нової програми (бюджет, кількість учасників), були виявлені проблемні місця, зокрема в частині процедур, оцінки заявок та відбору мікропроектів-переможців.

Аналіз цих проблемних питань в даному дослідженні дозволив напрацювати відповідні висновки та рекомендації Львівській обласній раді щодо необхідності внесення змін в діючу редакцію програми з перспективою на 2017 рік для ухвалення на черговій сесії, а саме:

  1. Внести зміни до Програми на основі конкретних пропозицій, викладених у порівняльній таблиці.
  2. Провести широку громадську кампанію із обговорення пропонованих змін, в тому числі – через офіційні сайти обласної і районних рад, обласної і районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та неурядових організацій.
  3. Винести для погодження текст нової редакції на профільну комісію Львівської обласної ради, а відтак – на чергову сесію Львівської обласної ради для ухвалення.

Детальніше про необхідність доопрацювання Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2016-2020 читайте у аналітичній записці Олександра Софія, Івана Собка та Олени Гвоздик:

Завантажити (PDF, 830KB)

Коментарі