Дотримання соціально-економічних прав ВПО: результати фокус-гуп на Львівщині

0

У ході реалізації проекту «Дотримання соціально-економічних прав ВПО у Львівській області». ГО «Європейський діалог» провів 5 фокус-груп – дві у Жовківській громаді (с. Майдан і м. Жовква) та по одній у Бродівській, Добротвірській, Жидачівській громади (у всіх трьох випадках – в адміністративних центрах громад). Фокус-групи проводились з 22 вересня до 27 жовтня. Всього участь у заходах взяло 83 особи – 72 жінки та 11 чоловіків – у віці від 25 до 65 років.

“Програма “Стійкість” – це проект, який фінансується Європейським Союзом і впроваджується неурядовою організацією ЕRIM у партнерстві з Black Sea Trust, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Фондом “Східна Європа”, Фондом “Дім прав людини” та Домом прав людини в Тбілісі. Проект спрямований на посилення стійкості та ефективності ОГС, що постраждали від війни, та суб’єктів громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включно з незалежними ЗМІ та правозахисниками”.

Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» за сприяння Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Європейськй діалог” і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Детально про результати фокус-груп читайте тут:

Завантажити (PDF, 387KB)

Коментарі