Екологічна політика Трускавецької громади

0

Європейський діалог реалізвує проєкт “Екологічна політика Трускавецької громади” в рамках конкурсу «Впровадження стратегічних планів об’єднаних територіальних громад щодо охорони довкілля» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу.
Мета проєкту – Сприяти підвищенню ефективності Стратегії розвитку Трускавецької територіальної громади шляхом проведення комплексу заходів, орієнтованих на оцінку виконання стратегії за 2019 – 2021 роки, оцінку екологічної політики громади, розробку і ухвалення відповідних змін до Стратегії, підготовці та реалізації екологічних проєктів, а також діяльності, спрямованій на активізацію участі в процесі мешканців громади та органів влади.
Проєктом передбачено виконання наступних діяльностей: моніторинг діючої Стратегії та відповідних програм Трускавецької громади у сфері охорони довкілля та підготовка звіту, який буде обговорено на Громадських слуханнях; розробка цільової програми «Екологічна безпека» і екологічної експертизи діючої Стратегії, на основі яких будуть внесені зміни до Плану впровадження Стратегії; проведення виїзних обговорень в громаді та круглого столу з експертами, у тому числі із Чернігівської області, для обговорення пропонованих змін та внесення їх на затвердження сесією Трускавецької міської ради. Термін дії проєкту (12 міс.) також дозволяє провести підготовку та реалізацію низки екологічних проєктів та популяризувати їх результати через активну інформаційну кампанію.
Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Коментарі