Коаліція місцевих громадських організацій Львівщини: Хартія

0

Команда ГО “Європейський діалог” розпочала роботу над започаткуванням діяльності Коаліції місцевих громадських організацій Львівщини, яка об’єднає місцеві громадські організації, що діють безпосередньо у громадах Львівщини.

Коаліція створюється з метою більш тісної взаємодії, співпраці, координації організацій громадянського суспільства, які активно працюють у громадах Львівщини для вирішення нагальних проблем та потреб області та конкретних громад.

Коаліція не буде мати статусу окремої юридичної особи та не передбачатиме окремого ведення фінансів, членських внесків і т.п., не конкуруватиме з жодними іншими коаліціями, асоціаціями.

Започаткування процесу створення Коаліції стало можливим завдяки проєкту «Мобілізація місцевих ОГС для вирішення викликів воєнного стану Львівщини», який реалізується за сприяння проєкту USAID «Інституційна підтримка інфраструктурних ОГС для посилення спроможностей громадянського суспільства України» 2023, що виконується в межах міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадян суспільства», що реалізується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» на підставі Угоди про співпрацю No72012119СА00003 між Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» і Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніша інформація про Коаліцію, принципи і мету її створення можна прочитати у Хартії Коаліції.

Ця публікація створена ГО «Європейський діалог» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР  Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Завантажити (PDF, 129KB)

Коментарі