Проект “Дорожня карта реформ об’єднаних громад Львівщини” стартував в Рудках

0

Сьогодні, 9 грудня, в приміщенні Самбірської районної ради аналітична група Громадської організації “Європейський діалог” провела презентацію проекту “Дорожня карта реформ об’єднаних громад Львівщини” для представників органів місцевого самоврядування Самбірщини, які в майбутньому мають увійти в Рудківську об’єднану громаду.

Як зазначив під час презентації керівник аналітичної групи Олександр СОФІЙ, “громадська організація “Європейський діалог” протягом наступних десяти місяців максимально сприятиме формуванню спроможної Рудківської громади та надаватиме мериторичну допомогу під час підготовки стратегічного плану її розвитку уже після об’єднання та реєстрації”.

Участь у презентації взяли також голова Самбірської районної ради Віталій КІМАК, голова комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег ДОМЧАК та депутат Львівської обласної ради Володимир ШВЕДА.

Довідково. Підтримка проекту “Дорожня карта реформ” Громадської організації “Європейський діалог” здійснюється в рамках програми ЄС “Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні”, що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Коментарі