РАЗОМ будуємо спроможну громаду

0

12 вересня 2016 року стартує он-лайн навчальний курс для організаторів громад “РАЗОМ будуємо спроможну громаду”, який розрахований на ініціативні групи об’єднаних сільських/селищних громад. Цей проект здійснюється громадською організацією Фонд Сталого Розвитку “Стара Волинь” в рамках програми ЄС “Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні”, що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Презентація цього проекту у Львові відбулась 5 вересня 2016 року у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці. В рамках цього заходу, керівник аналітичної групи ГО “Європейський діалог” Олександр Софій презентував його учасникам результати дослідження “Сільські бібліотеки в умовах децентралізації”.

Завантажити (PPTX, 1.84MB)

Із запитаннями та уточненнями щодо реалізації даного проекту звертайтеся до керівника Фонду Сталого Розвитку “Стара Волинь” в селищі Гриців Хмельницької області Наталії Гнатюк за телефоном +380672930454 або електронною адресою ngnatyuk@grytsiv.km.ua.

Фото із презентації:

Коментарі