Тренінг щодо ефективності комунікацій питання адаптації ВПО у Золочівській громаді

0

У Золочівській громаді відбувся «Тренінг з побудови ефективних комунікацій для вирішення проблем ВПО місцевими органами влади» в рамках проєкту «Мобілізація місцевих ОГС для вирішення викликів воєнного стану Львівщини».

Під час тренінгу було обговорено питання, які інструменти є найбільш ефективними для комунікації питання інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених людей, враховуючи специфіку гендерного та вікового складу цієї групи.

Учасники тренінгу дізналися, як правильно використовувати соціальні мережі, як підвищити ефективність та охоплення повідомлень, які публікуються. Розглянули питання комунікаційної стратегії.

Ключові меседжі ефективної комунікації щодо інтеграції ВПО:

ВПО для влади – це ресурс для розвитку громади, тому цей ресурс потрібно залучати, а не втрачати

Для громадянського суспільства ВПО – це потенційні партнери і бенефіціари

Для ВПО – можливість активної та ефективної адаптації, повернення до нормального життя або початок нового життя.

Цей тренінг проведено ГО «Європейський діалог» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Коментарі