Оголошення тендеру на траспортні послуги

0

Громадська організація “Європейський діалог”, в рамках проєкту “Розповсюдження наборів непродовольчих товарів (ННТ), комплектів аварійного притулку (КАП) та інших предметів допомоги в Україні Міжнародної організації з міграції (МОМ) для осередків з розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО)” за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) оголошує тендер на транспортні послуги.

Замовник: Громадська організація «Європейський діалог»; адреса: 79019, м. Львів, проспект Чорновола, 4, оф. 1, тел: (067) 67-121-89; e-mail: dialog@dialog.lviv.ua.

 1. Опис предмету закупівлі: транспортні послуги по доставці наборів непродовольчих товарів (ННТ), комплектів аварійного притулку (КАП) та інших предметів допомоги в Україні Міжнародної організації з міграції (МОМ) до 139 осередків з розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО)”.
 2. Загальна відстань становитиме орієнтовно 10’000,00 км.
 3. Період надання послуги: жовтень – грудень 2022 року.
 4. Термін надання послуги має не перевищувати 47 днів.
 5. Максимальна вантажопідйомність автомобіля має не перевищувати 2 тонни.
 6. Опис способу подання тендерної пропозиції.

Тендерна пропозиція повинна містити:

 • відповідь на оголошення тендеру за зразком або рахунок із зазначенням вартості 1 км перевезення вантажу;
 • термін поставки;
 • свідоцтво про реєстрацію або виписку з ЄДРПОУ;
 • витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб;
 • контактний телефон відповідальної особи.
 1. Умови участі: юридична особа або суб’єкт підприємницької діяльності, який має: щонайменше 3-х річний досвід надання вантажних транспортних посуг.
 2. Місце, форма та термін надання тендерних пропозицій: тендерні пропозиції подаються за формою «Відповідь на оголошення тендеру», яка додається, у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника в запечатаному конверті або надсилаються поштою на адресу: м..Львів, проспект Чорновола, 4, оф. 1 або в електронній формі за адресою: dialog@dialog.lviv.ua з темою листа “Транспортні послуги по доставці гуманітарного вантажу” до 17:00 год. 21 вересня 2022 р.
 3. Критерії відбору виконавця: найсприятливіша ціна, терміни поставки.
 4. Розкриття тендерних пропозицій відбудеться 22 вересня 2022 року о 12:00 в приміщенні ГО “Європейський діалог” за адресою: 79019, м. Львів, проспект Чорновола, 4, офіс 1.
 5. Оголошення результатів – 23 вересня 2022 року після 14:00.

Контактна особа:
Ігор Шимків, shymkivi@gmail.com

Завантажити (PDF, 456KB)

 

Коментарі