Запрошення до участі у тендері 81301925-23/05/01-2024

0

Запрошення до участі у тендері 81301925-23/05/01-2024

на закупівлю будівельно-монтажних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт системи опалення гуртожитку філії Добротвірського професійного ліцею у смт. Лопатин, по вул. С. Стрільців, 31 Червоноградського району Львівської області»

 

Громадська організація «Європейський діалог» (надалі – ЄД), є неприбутковою громадською організацією. В рамках проєкту «Гідні та екологічні умови проживання для ВПО, які проживають у Червоноградському вугільному мікрорегіоні», який реалізується за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH (GIZ), ЄД проводить ремонти будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також  заходи з термомодернізації будівель та встановлення сонячних електростанцій у Червоноградському районі Львівської області.

ЄД запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані відповідно до законодавства України на виконання будівельно-монтажних робіт, зазначених у цьому Запрошенні до участі у тендері. З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість будівельно-монтажних робіт не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість виконання будівельно-монтажних робіт включатиме в себе вартість робіт та інші витрати. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію.

Деталі щодо Запрошення по порядку участі дивіться у доданих файлах:

Додаток 1 Тендерна (цінова) пропозиція

Додаток 2. Інформація та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним вимогам

Додаток 3. Технічне завдання – необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Графічна частина (креслення) із специфікаціями (додається). Фото об’єкту з відповідними описами та Звіт результатів енергоаудиту об’єкту (додається)

Додаток 4 Довідка, що містить відомості про учасника з копіями документів:

  • Скановану копію оригіналу Статуту зі всіма зареєстрованими змінами та доповненнями у разі наявності таких (для юридичних осіб). В разі реєстрації Статуту або внесення змін до Статуту (нова редакція) з 01.01.2016 відповідно ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» учасник надає на підтвердження реєстрації Статуту або реєстрації змін до Статуту (нова редакція) наступні документи: Сканований лист учасника в якому обов’язково зазначається код доступу за яким можливо здійснити пошук установчих документів юридичної особи (Статуту та/або останніх змін до Статуту (нова редакція).
  • Скановану копію оригіналу витягу/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
  • Копію наказу про призначення керівника

Термін виконання Договору «Капітальний ремонт системи опалення гуртожитку філії Добротвірського професійного ліцею у смт. Лопатин, по вул. С. Стрільців, 31 Червоноградського району Львівської області» – до 01.11. 2024 року

Всі визначені цією тендерною документацією документи тендерної пропозиції подаються у вигляді сканованих копій придатних для машинозчитування (файли з розширенням “.pdf”), зміст та вигляд яких повинен відповідати оригіналам відповідних документів, згідно яких виготовляються такі скановані копії. Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі за власноручним підписом учасника/уповноваженої особи учасника.

Інформація про валюту, у якій повинно бути розраховано та зазначено ціну тендерної пропозиції

Валютою тендерної пропозиції є гривня. Розрахунки здійснюватимуться у національній валюті України згідно з умовами укладеного договору.

 

Інформація  про  мову (мови),  якою  (якими) повинно  бути  складено тендерні пропозиції

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

 

Пропозиція повинна бути надіслана за електронною адресою: giz@dialog.lviv.ua

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

  • Фразу «Тендер 81301925-23/05/01-2024»,
  • Назву учасника тендеру.

 

Кінцевий термін отримання пропозицій: 03.06. 2024 12:00 год.

Розкриття тендерних пропозицій учасників відбудеться: 04.06. 2024

 

Методика обрання переможця.

Спочатку серед поданих цінових пропозицій тендерним комітетом ЄД відбираються пропозиції, які відповідають технічним та іншим вимогам до предмета закупівлі та учасника тендеру, які містяться у цьому Запрошенні.

З відібраних цінових пропозицій тендерним комітетом ЄД обирається пропозиція за критерієм найнижчої ціни.

 

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Тендерна (цінова) пропозиція 100 Тендерна пропозиція

 

 

Додаткова інформація.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Тендерною комітетом ЄД серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться до 2 (двох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочі дні.

ЄД залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.

Учасники погоджуються з тим, що ЄД не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Завантажити (DOCX, 53KB)

Завантажити (DOCX, 56KB)

Завантажити (DOCX, 66KB)

Завантажити (DOCX, 14KB)

Завантажити (PDF, 2.85MB)

Завантажити (DOCX, 131KB)

Документ Том 1. Загальна пояснювальна записка доступний за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/16CgUChBOFvGMRQx9gI-qFCx8lkSURnjB/view?usp=sharing

Коментарі