У Львові відбудуться публічні слухання про реформу охорони здоров’я

0

29 березня 2017 року в конференц-залі готелю “Дністер” (м. Львів, вул. Матейка, 6, 9-ий поверх) у рамках Проекту “Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні”, який реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом, та за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, відбудуться публічні слухання на тему «Реформа системи охорони здоров’я у партнерстві з місцевим самоврядуванням».

Захід розпочнеться о 13:00 год.

За участі представників органів місцевого самоврядування (передусім – об’єднаних територіальних громад), а також керівників медичних закладів та фахових асоціацій планується обговорити, зокрема, такі питання:

  • бачення моделі системи охорони здоров’я та завдання реформи на 2017 рік для органів місцевого самоврядування, критерії успішності;
  • особливості бюджетного фінансування у 2017 році;
  • маршрути пацієнта і моделі оптимізації мережі медичних закладів;
  • госпітальні округи, як інструмент підвищення якості медичних послуг.

Для представників засобів масової інформації о 12:30 год. відбудеться брифінг Нінель Кадирової, радниці Міністерства охорони здоров’я України з питань охорони здоров’я Проекту USAID та в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірини Микичак.

Коментарі