У Львові обговорили Концепцію розвитку електронної демократії та План її реалізації

0

23 березня 2017 року у Львові відбулось регіональне публічне обговорення Концепції розвитку електронної демократії та Плану заходів з реалізації першого етапу її виконання.

Захід організований Державним агентством з питань електронного урядування спільно з Подільською агенцією регіонального розвитку (м. Вінниця) та громадською організацією “Європейський діалог” у рамках проекту E-DemLab за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності та участі громадян» EGAP.

Учасники заходу обговорили зміст Концепції з розвитку електронної демократії та Плану дій з її впровадження для посилення регіональної складової через обговорення додаткових можливостей та заходів для сприяння процесам розвитку електронної демократії в регіонах України, а також ознайомились з існуючими та запланованими процесами електронної демократії в Україні.

А уже на наступний день, 24 березня, стартували он-лайн консультації щодо зазначених проектів нормативно-правових актів, які триватимуть до 2 квітня. Підсумкова презентація Концепції та Плану її реалізації відбудеться орієнтовно 12 квітня у Клубі Кабінету Міністрів України.

Із проектами Концепції розвитку електронної демократії та Плану заходів з реалізації першого етапу її виконання можна ознайомитись тут:

Завантажити (PDF, 363KB)

Завантажити (PDF, 313KB)

Фото з заходу:

Коментарі