У Львові відбудеться круглий стіл “Агломерації: міжнародний та український досвід”

0

23 березня 2017 року в конференц-залі готелю “Атлас” (м. Львів, просп. Шевченка, 27) у рамках Проекту “Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні”, що фінансується Європейським Союзом, відбудеться круглий стіл на тему “Агломерації: міжнародний та український досвід”.

Захід розпочнеться о 14:30 год.

Участь у дискусії братимуть перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, директор з питань науки та розвитку громадської організації “Інститут громадянського суспільства” Анатолій Ткачук та голова ініціативної групи зі створення «Регіональної агломерації «Дрогобиччина», д. е. н., професор Микола Одрехівський.

Під час круглого столу запланована презентація дослідження аналітика громадської організації “Європейський діалог” Тараса Баранецького на тему “Аналіз можливостей та потреб співробітництва територіальних громад в межах Львівської міської агломерації та Агломерації “Дрогобиччина”.

Організатори: громадська організація “Інститут громадянського суспільства” (м. Київ) спільно з громадською організацією “Європейський діалог” (м. Львів).

Коментарі