У Львові відбудеться публічне обговорення Концепції з розвитку електронної демократії

0

23 березня 2017 року в приміщенні бібліотеки Головного управління статистики у Львівській області (м.Львів, просп. Чорновола, 4, 2-ий поверх, кім. 20) відбудеться регіональне публічне обговорення Концепції з розвитку електронної демократії та Плану дій з її впровадження. У заході передбачається участь представників Державного агентства з питань електронного урядування та Коаліції з розвитку електронної демократії в Україні.

Завдання заходу: обговорити зміст Концепції з розвитку електронної демократії та Плану дій з її впровадження для посилення регіональної складової через обговорення додаткових можливостей та заходів для сприяння процесам розвитку електронної демократії в регіонах України; ознайомити громадськість з існуючими та запланованими процесами електронної демократії в Україні.

Цільова аудиторія: представники органів влади та громадських організацій, засоби масової інформації, молодь, експерти з електронної демократії, зацікавлена громадськість.

Початок заходу о 10:00 год. Реєстрація учасників розпочнеться о 9:30 год.

Захід організований Державним агентством з питань електронного урядування спільно з Подільською агенцією регіонального розвитку (м. Вінниця) та громадською організацією “Європейський діалог” у рамках проекту E-DemLab за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності та участі громадян» EGAP.

Запрошуємо усіх зацікавлених!

Коментарі