Тренінг для організацій громадянського суспільства громад з питань організаційного розвитку

0

У рамках прєкту «Мобілізація місцевих ОГС для вирішення викликів воєнного стану Львівщини» Європейський діалог проводить тренінг для організацій громадянського суспільства  громад з питань організаційного розвитку.

Поект реалізується за сприяння проєкту USAID «Інституційна підтримка інфраструктурних ОГС для посилення спроможностей громадянського суспільства України» 2023, що виконується в межах міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадян суспільства», що реалізується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» на підставі Угоди про співпрацю No72012119СА00003 між Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» і Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Дата та час – 05 жовтня 2023 року, 10:00.

Формат –  офлайн, місто Львів, готель «Львів», проспект В’ячеслава Чорновола, 7,

Мета –  підготовка стратегічних документів ОГС з організаційного розвитку, залучення волонтерів у діяльність організацій громадського суспільства, узгодження питання менеджменту і комунікацій в проєкті.

Учасники – 30 представників 10 локальних ОГС з 10 громад Львівської області.

Тренер  – Керівник програм громадської організації «Європейський діалог», тренер з організаційного розвитку  Софій Олександр.

 

Ця публікація створена ГО «Європейський діалог» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР  Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі